Sportszervezetek   Sportszervezetek

Összesen 345 elemből.
Logó Név
Város
Bournemouth TTC / ENG
Woodford TTS / ENG
Vietnámi válogatott
UTTC Sieggraben (AUT)
Sportunion Saxen / AUT
Ácsi Kinizsi Sport ClubÁcs
Ajak Városi Sport ClubAjak
Ajkai Asztalitenisz SportegyesületAjka
Bányász SportkörAjka
Albertirsai Sportegyesület Albertirsa
Amiens STT / FRAAmiens
Andornaktálya SportegyesületAndornaktálya
Annavölgyi Bányász SportegyesületAnnavölgy
Apagy SportegyesületApagy
Club Panathinaikos / GREAthina
Olympiacos S.F.P. / GREAthina
SV Helfendorf / GERAying
Badener AC-TT / AUTBaden
Bajai Asztalitenisz Sport EgyesületBaja
Jákó-Klub EgyesületBakonyjákó
Balassagyarmati Diák Szabadidős és Verseny Sport EgyesületBalassagyarmat
Balatonfüredi Futball ClubBalatonfüred
Balatonszárszói Asztalitenisz és Tömegsport EgyesületBalatonszárszó
Balatonszárszó Nagyközségi SportegyesületBalatonszárszó
Balmazújvárosi Ping-Pong KlubBalmazújváros
Bátonyterenyei Torna Club SportegyesületBátonyterenye
Bátonyterenye Városi Asztalitenisz SportkörBátonyterenye
Békési Torna EgyletBékés
Békési Ifjúsági Asztaliteniszért AlapítványBékés
Csaba Fly Asztalitenisz EgyesületBékéscsaba
Békéscsabai Asztalitenisz SportegyesületBékéscsaba
Békés Megyei Áldozatvédelmi és Bűnmegelőzési Közhasznú EgyesületBékéscsaba
Beledi Asztalitenisz és Tenisz ClubBeled
Sportklub Beloiannisz EgyesületBeloiannisz
STK Banat Zrenjanin / SRBBeograd
Red Star Belgrad / SRBBeograd
Beremend Sport Korlátolt Felelősségű TársaságBeremend
Herta Berlin SC / GERBerlin
Besenyőtelki Sport Club Besenyőtelek
Bicskei Torna Club EgyesületBicske
SV Böblingen / GERBöblingen
Bonyhád Vasas Asztalitenisz ClubBonyhád
SPO Rouen Tennis de Table/FRA (Jászkun Volán SC)Bréal-sous-Vitré
Budaörsi Sport ClubBudaörs
Mátyásföldi Lawn Tennis ClubBudapest
Egyetemisták Szabadidő és Vizisport KlubjaBudapest
MVM Gáz SportegyesületBudapest
VEMAX SportegyesületBudapest
HIGH LIFE SportegyesületBudapest
Igazságügyi Sport ClubBudapest
Hidegkúti Sport ClubBudapest
Központi Sport- és Ifjúsági EgyesületBudapest
Pénzügyőr SportegyesületBudapest
Erzsébeti Spartacus Munkás Testedző KörBudapest
Közgáz Sport Club és Diák Sportkör EgyesületBudapest
Városmajori Katolikus EgyesületBudapest
Angyalföldi Természetbarát és Testedző EgyesületBudapest
Szent Pál Akadémia-HIT SportegyesületBudapest
Postás Sport EgyesületBudapest
Multi Sport - az ép és fogyatékkal élők sportjáért - SportegyesületBudapest
Kispest SportegyesületBudapest
BVSC-ZuglóBudapest
KIWI KIspesti Waldorf Iskola SportegyesületeBudapest
Palotai Titánok SportegyesületBudapest
Pestszentimrei Pingpongosok SportegyesületBudapest
Statisztika Utánpótlás Asztalitenisz KlubBudapest
Budapesti Erdért SportegyesületBudapest
Sanitas-Budo SportegyesületBudapest
MÁI SE Mozgássérültek Állami Intézete Sport EgyesületBudapest
Törekvés SportegyesületBudapest
Shopsport Sport EgyesületBudapest
Kőbánya Sport ClubBudapest
Csepel-Sziget SportegyesületBudapest
Asztalitenisz Barátok ClubjaBudapest
Műegyetemi Atlétikai és Football ClubBudapest
OTP Bank SportkörBudapest
SZÜV Asztalitenisz Sportegyesület Budapest
Belvárosi Asztalitenisz EgyesületBudapest
Waldorfia Sport KörBudapest
Budai XI SportegyesületBudapest
Budapesti Egyetemi Atlétikai Club Budapest
Magyar Kínai Asztalitenisz Klub Budapest
PP Club - Asztalitenisz Sport és Szabadidő EgyesületBudapest
EGIS SportegyesületBudapest
Hercules Fiai Honvéd Sport EgyesületBudapest
Fővárosi Közterület-fenntartó SportkörBudapest
Újlipót Sport és Tehetséggondozó Központ EgyesületBudapest
Nárai SportkörBudapest
Rákosmente Asztalitenisz KlubBudapest
Puskás DSK SportegyesületBudapest
Semmelweis Egyetem Sport KlubBudapest
Bajnok Pingpong KözösségBudapest
Magyar Utánpótlás Neveléséért Sport EgyesületBudapest
MVM SportegyesületBudapest
Honvéd Zrínyi Sportegyesület (megszűnt)Budapest
Hajós Alfréd Diáksport EgyesületBudapest
Pestújhelyi Sport ClubBudapest
MALÉV-Budapest Airport HungaroControl Sport ClubBudapest
BKV Előre Sport Club Közhasznú SzervezetBudapest
Magyar Testgyakorlók Köre BudapestBudapest
Büki Testedzők KöreBük
CSM Victoria Carei / ROMCarei
UCAM Cartagena / ESPCartagena
Ceglédi Vasutas Sport EgyesületCegléd
Szabó Pál Ceglédberceli Diáksport EgyesületCeglédbercel
Celldömölki Városi és Vasutas SportegyesületCelldömölk
C'Chartres TT / FRAChartres
Haguenau Wissembourg TT/FRAColligis-Crandelain
Csákvári Torna KlubCsákvár
Csárdaszállási Szabadidősport KlubCsárdaszállás
Csemői Palotás SportegyesületCsemő
Cserszegtomaji Sport KlubCserszegtomaj
Csömödér-Kissziget Községi SportegyesületCsömödér
Csömöri Pingpong Sport EgyesületCsömör
Csór-Truck-Trailer Football ClubCsór
Top Fitness Szabadidő és Sportegyesület Dabas
Dág Községi SportegyesületDág
Darány Községi SportegyesületDarány
Debreceni Asztalitenisz KlubDebrecen
Debrecen Asztalitenisz SportegyesületDebrecen
Royalty 2000 Bt.Debrecen
Községi Sport Egyesület DédestapolcsányDédestapolcsány
Délegyháza Községi SportegyesületDélegyháza
Diósdi Sasok Kosárlabda EgyesületDiósd
King-Pong SportegyesületDiósd
Dombóvári Asztalitenisz Club EgyesületDombóvár
TTC Dübendorf-Volketswil / SUIDübendorf
Dunaegyházi Polgárőr EgyesületDunaegyháza
Dunaharaszti Munkás Testedző KörDunaharaszti
Városi Sportegyesület DunakesziDunakeszi
Dunakiliti Községi Sportegyesület Dunakiliti
Dunaszekcsői Sportegyesület 2020Dunaszekcső
Dunaújvárosi Asztalitenisz SportegyesületDunaújváros
Dunaújvárosi Egyetem SportegyesületDunaújváros
Szent Miklós Görögkatolikus SportegyesületEdelény
GRIF TOOLS-HRT Spedition Egri Asztalitenisz KlubEger
Egri Városi SportiskolaEger
Eleki Asztalitenisz SEElek
Érsekvadkerti Utánpótlás Football ClubÉrsekvadkert
Esztergomi Asztalitenisz SportegyesületEsztergom
Etyek SportegyesületEtyek
Fehérgyarmati Deák Ferenc Szabadidő SportegyesületFehérgyarmat
Fehérgyarmati Városi SportegyesületFehérgyarmat
SV EBE St. Urban/AUT (Jászkun Volán SC)Fels am Wagram
Községi Sportegyesület FöldesFöldes
Petőfi Sportegyesület FonyódFonyód
Füzesabonyi Sport ClubFüzesabony
KTTC Salamander /BELGent
Gödi SportegyesületGöd
Gödöllői Sport KlubGödöllő
USV Indigo Graz / AUTGraz
TTC Guntramsdorf /AUTGuntramsdorf
Prémium Gyáli Asztalitenisz SEGyál
Gyenesdiási Asztalitenisz SportegyesületGyenesdiás
Gyomaendrődi Asztalitenisz SportegyesületGyomaendrőd
Mátra SportegyesületGyöngyös
Gyöngyöspatai Szabadidős EgyesületGyöngyöspata
Gyöngyöstarjáni Rekreációs EgyesületGyöngyöstarján
Győri Atlétika Club - II. kerület DózsaGyőr
Széchenyi István Egyetem SportegyesületeGyőr
Bercsényi Miklós Diák Sport EgyesületGyőr
Győri Elektromos Vasas SportkörGyőr
Gyulai Asztalitenisz KlubGyula
Hajdúböszörményi Torna EgyletHajdúböszörmény
Hajdúnánási Hódos Imre Utánpótlás és Diák SportegyesületHajdúnánás
Hajdúnánási Spartacus SportegyesületHajdúnánás
Hajdúszoboszlói Asztalitenisz KlubHajdúszoboszló
SC Poppenbüttel /GERHamburg
TuS Uentrop / GERHamm
Harkányfürdő SportegyesületHarkány
Lokomotív Sport Egyesület - HatvanHatvan
VfL Kirchheim / GERHeidelberg
HEREND PINGPONG SPORTEGYESÜLETHerend
Hévízi SportkörHévíz
Petőfi DSE HévízgyörkHévízgyörk
Hortobágyi Labdarugó SportegyesületHortobágy
Horvátzsidány Sport ClubHorvátzsidány
Jánossomorjai SportegyesületJánossomorja
Jászalsószentgyörgyi Községi SportegyesületJászalsószentgyörgy
Jászberényi Asztalitenisz SportegyesületJászberény
Post SV Zeulenroda / GERKaarst
Kabai Meteorit Közhasznú SportegyesületKaba
Asztalitenisz Sport Club KalocsaKalocsa
STK Kanjiza / SRBKanjiža
Kaposvári Asztalitenisz ClubKaposvár
Négy Község Harcosai Sport EgyesületKarácsond
Kováts Diáksport EgyesületKarcag
ASEA Sarises Florina / GREKaterini
Kecskeméti Spartacus Sportkör és Közösségi TérKecskemét
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.Kecskemét
KÉK SportegyesületKék
Kesztölci Sport EgyesületKesztölc
Vállalkozók Sportegyesülete KisbérKisbér
Félegyházi Asztalitenisz SportiskolaKiskunfélegyháza
Kiskunhalasi Asztalitenisz SportegyesületKiskunhalas
Kiskunmajsai Asztalitenisz ClubKiskunmajsa
Kisléta Amatőr Asztalitenisz SportegyesületKisléta
Kisújszállási Sport EgyesületKisújszállás
Várdai Asztalitenisz SportegyesületKisvárda
Kömlői Sport ClubKömlő
Hügiéne Bt.Komló
TTC Flötzersteig (AUT)Korneuburg
TuS Kriftel / GERKriftel
TTC Raiffeisen Kuchl /AUTKuchl
Eternit Építők SportegyesületLábatlan
TTC 1957 Lampertheim / GERLampertheim
DJK SB Landshut / GERLandshut
Lille Metropole Tennis de Table / FRALille
SPG Linz / AUTLinz
Lőrinci Asztalitenisz ClubLőrinci
TTC Lugau / GERLugau/Erzgeb.
Maglódi Torna ClubMaglód
Mágocs Városi Sport KörMágocs
Magyargencsi SportegyesületMagyargencs
1.FSV Mainz 05 / GERMainz
Majosházi SportegyesületMajosháza
Mátészalkai Munkás Testgyakorlók KöreMátészalka
Mátraszelei Asztalitenisz SportegyesületMátraszele
HED-LAND Sportcsarnok SportegyesületMezőberény
Mezőtúri AFC Spartacus Sport EgyesületMezőtúr
Miskolci Sportiskola Nonprofit Kft.Miskolc
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball ClubMiskolc
Diósgyőri Vasgyárak Testgyakorlók Köre SportegyesületMiskolc
Mogyorósbányai Asztalitenisz SportegyesületMogyorósbánya
Mohácsi Torna Egylet 1888Mohács
Rebelog Team Kft. (megszűnt)Monorierdő
ChrysTeam Kft.Monorierdő
Mór Városi SportegyesületMór
Első Mosonmagyaróvári Torna Egylet 1904Mosonmagyaróvár
Mozsgói "Csizik Mihály" SportegyesületMozsgó
Nádudvar Asztalitenisz Sport EgyesületNádudvar
Nagycenki SportegyesületNagycenk
Asztalitenisz és Tömegsport Club NagykállóNagykálló
Kanizsa Sörgyár SportegyesületNagykanizsa
Petőfi Sportkör NagyrábéNagyrábé
TTC Novi Sad / SRBNovi Sad
Nyírbátori Asztalitenisz SportegyesületNyírbátor
NECC Nyíregyházi Asztaliteniszező Szabadidős EgyesületNyíregyháza
VITAL16 SportegyesületNyíregyháza
Nyíregyházi Vasutas Sport ClubNyíregyháza
Női Asztalitenisz Club NyíregyházaNyíregyháza
Sportegyesület NyírpazonyNyírpazony
Községi Sportegyesület NyírtétNyírtét
Őrbottyán Csapatok Sport EgyesületŐrbottyán
Eötvös Diák-Pedagógus Sportegyesület Orosháza - Megszűnt!Orosháza
Asztalitenisz Sportegyesület OrosházaOrosháza
Ózd Városi SportegyesületÓzd
mÓZDulj meg EgyesületÓzd
Pápa és Környéke Asztalitenisz SportegyesületPápa
Pásztói Asztalitenisz ClubPásztó
Pécsi Egyetemi Atlétikai ClubPécs
Pécsi Tüke Sport EgyesületPécs
ESZ-TEAM Pécsi Asztalitenisz SportegyesületPécs
Bányász Torna Club SportegyesületPécs
Fastron Asztalitenisz Club TolnaPécs
Pétervására SportegyesületPétervására
Piliscsévi SportegyesületPiliscsév
Pilismarót Sport ClubPilismarót
UTTC Neusiedl / AUTPodersdorf am See
Polgárdi Városi SportegyesületPolgárdi
Püspökladányi Asztaliteniszezők EgyesületePüspökladány
Ráckevei Asztalitenisz Torna EgyesületRáckeve
TTC OE Bad Homburg (Városi SE Dunakeszi)Reichshof
Sport Salgó Szervező és Szolgáltató Kft.Salgótarján
SKVg Pottenbrunn / AUTSankt Pölten
Union Raika Ramingtal (AUT)Sankt Ulrich bei Steyr
Sárbogárdi Asztalitenisz KlubSárbogárd
Pelikán Asztalitenisz SportklubSarkad
Pataki Asztalitenisz Sport ClubSárospatak
Sásd Városi SportkörSásd
Sátoraljaújhelyi Testedzők Köre SportegyesületSátoraljaújhely
TSV Schwabhausen / GERSchwabhausen
STK Senta / SRBSenta
Siófoki Asztalitenisz KlubSiófok
Ambrus Asztalitenisz AkadémiaSoltvadkert
Pingpongozz Velünk SportegyesületSoltvadkert
Soltvadkerti Testedző EgyesületSoltvadkert
Turris Sportegyesület SopronSopron
UTTC Stockerau /AUTStockerau
TT Union Waizenkirchen (AUT)Stroiß
Sümeg Városi SportegyesületSümeg
Szabadbattyán Községi SportegyesületSzabadbattyán
Szabadbattyáni Asztalitenisz SportegyesületSzabadbattyán
Szarvasi "Körös" Asztalitenisz SportegyesületSzarvas
Demeter Lehel Asztalitenisz SportegyesületSzarvas
SZERVA Asztalitenisz Sport EgyesületSzécsény
Asztalitenisz Sport Klub SzegedSzeged
Szegedi Asztalitenisz ClubSzeged
Honvéd Szondi György SportegyesületSzékesfehérvár
MÁV Előre Sport ClubSzékesfehérvár
Kodolányi János Középiskola Diáksport EgyesületSzékesfehérvár
YORGOS Asztalitenisz SportegyesületSzekszárd
Szekszárd Asztalitenisz Club Szekszárd
Pentele Asztalitenisz SportegyesületSzekszárd
Szendrő Városi Sport és Szabadidő Klub EgyesületSzendrő
Eurokapu Asztalitenisz SportegyesületSzentendre
Szentgotthárdi Városi SportegyesületSzentgotthárd
Szerencs Város SportegyesületeSzerencs
Szolnoki Honvéd SportegyesületSzolnok
Tisza SportegyesületSzolnok
Jászkun Volán Sport Club Korlátolt Felelősségú TársaságSzolnok
Szombathelyi Asztalitenisz KörSzombathely
Szomódi SportegyesületSzomód
Szurdokpüspöki Tornaklub Községi SportegyesületSzurdokpüspöki
Tápiógyörgyei Asztalitenisz SportklubTápiógyörgye
Tápiósági Községi SportkörTápióság
Tatai Atlétikai ClubTata
STK Temerin / SRBTemerin
Tiszacsege Városi SportegyesületTiszacsege
Tiszaújvárosi Sport ClubTiszaújváros
Brass-Fitt Diáksport EgyesületTiszaújváros
Asztalitenisz ClubTokod
Tokodaltárói Bányász Atlétikai KlubTokodaltáró
Budakörnyéki SportegyesületTörökbálint
TuS Traunreut / GERTraunreut
Kaszap Nagy István Református Diáksport EgyesületTúrkeve
Újhartyán Városi SportegyesületÚjhartyán
Újszászi Városi Vasutas SportegyesületÚjszász
Váci Reménység EgyesületVác
Vámosgyörki SportegyesületVámosgyörk
Vámosmikolai Sport EgyesületVámosmikola
Vámospércsi Asztalitenisz SportegyesületVámospércs
Várpalotai Bányász SportkörVárpalota
Vitka SportegyesületVásárosnamény
Vecsési SportegyesületVecsés
Galaxis Veresegyházi SportegyesületVeresegyház
Vértesszőlősi Sport EgyesületVértesszőlős
Veszprémi Egyetemi Sport ClubVeszprém
Veszprémi Asztalitenisz SportegyesületVeszprém
VeszprémAero Sport- szabadidő - idegenforgalmi Repülő EgyesületVeszprém
Vésztői Asztalitenisz SportegyesületVésztő
TTC Fortuna Passau / GERVilshofen an der Donau
Visontai Asztalitenisz Sport EgyesületVisonta
BBSV-Vordernberg / AUTVordernberg
TTC 1946 Weinheim / GERWeinheim
SPG Walter Wels / AUTWels
Naturfreunde Stadlau / AUTWien
UTTC Gaissau /AUTWien
TTV Wiener Neudorf 1974 /AUTWiener Neudorf
Záhonyi Vasutas Sport ClubZáhony
EVO Asztalitenisz SportegyesületZalaegerszeg
Zalakaros és Térsége SportegyesületZalakaros
Zalakomár Egyetértés SportegyesületZalakomár
Ping-Pongos Vakondok EgyesületZirc
Zsámbéki Sportbarátok EgyesületZsámbék