Sportszervezetek   Sportszervezetek

Összesen 345 elemből.
Logó Név
Város
Zsámbéki Sportbarátok EgyesületZsámbék
Ping-Pongos Vakondok EgyesületZirc
Zalakomár Egyetértés SportegyesületZalakomár
Zalakaros és Térsége SportegyesületZalakaros
EVO Asztalitenisz SportegyesületZalaegerszeg
Záhonyi Vasutas Sport ClubZáhony
TTV Wiener Neudorf 1974 /AUTWiener Neudorf
Naturfreunde Stadlau / AUTWien
UTTC Gaissau /AUTWien
SPG Walter Wels / AUTWels
TTC 1946 Weinheim / GERWeinheim
BBSV-Vordernberg / AUTVordernberg
Visontai Asztalitenisz Sport EgyesületVisonta
TTC Fortuna Passau / GERVilshofen an der Donau
Vésztői Asztalitenisz SportegyesületVésztő
Veszprémi Egyetemi Sport ClubVeszprém
Veszprémi Asztalitenisz SportegyesületVeszprém
VeszprémAero Sport- szabadidő - idegenforgalmi Repülő EgyesületVeszprém
Vértesszőlősi Sport EgyesületVértesszőlős
Galaxis Veresegyházi SportegyesületVeresegyház
Vecsési SportegyesületVecsés
Vitka SportegyesületVásárosnamény
Várpalotai Bányász SportkörVárpalota
Vámospércsi Asztalitenisz SportegyesületVámospércs
Vámosmikolai Sport EgyesületVámosmikola
Vámosgyörki SportegyesületVámosgyörk
Váci Reménység EgyesületVác
Újszászi Városi Vasutas SportegyesületÚjszász
Újhartyán Városi SportegyesületÚjhartyán
Kaszap Nagy István Református Diáksport EgyesületTúrkeve
TuS Traunreut / GERTraunreut
Budakörnyéki SportegyesületTörökbálint
Tokodaltárói Bányász Atlétikai KlubTokodaltáró
Asztalitenisz ClubTokod
Tiszaújvárosi Sport ClubTiszaújváros
Brass-Fitt Diáksport EgyesületTiszaújváros
Tiszacsege Városi SportegyesületTiszacsege
STK Temerin / SRBTemerin
Tatai Atlétikai ClubTata
Tápiósági Községi SportkörTápióság
Tápiógyörgyei Asztalitenisz SportklubTápiógyörgye
Szurdokpüspöki Tornaklub Községi SportegyesületSzurdokpüspöki
Szomódi SportegyesületSzomód
Szombathelyi Asztalitenisz KörSzombathely
Szolnoki Honvéd SportegyesületSzolnok
Tisza SportegyesületSzolnok
Jászkun Volán Sport Club Korlátolt Felelősségú TársaságSzolnok
Szerencs Város SportegyesületeSzerencs
Szentgotthárdi Városi SportegyesületSzentgotthárd
Eurokapu Asztalitenisz SportegyesületSzentendre
Szendrő Városi Sport és Szabadidő Klub EgyesületSzendrő
YORGOS Asztalitenisz SportegyesületSzekszárd
Szekszárd Asztalitenisz Club Szekszárd
Pentele Asztalitenisz SportegyesületSzekszárd
Honvéd Szondi György SportegyesületSzékesfehérvár
MÁV Előre Sport ClubSzékesfehérvár
Kodolányi János Középiskola Diáksport EgyesületSzékesfehérvár
Asztalitenisz Sport Klub SzegedSzeged
Szegedi Asztalitenisz ClubSzeged
SZERVA Asztalitenisz Sport EgyesületSzécsény
Szarvasi "Körös" Asztalitenisz SportegyesületSzarvas
Demeter Lehel Asztalitenisz SportegyesületSzarvas
Szabadbattyán Községi SportegyesületSzabadbattyán
Szabadbattyáni Asztalitenisz SportegyesületSzabadbattyán
Sümeg Városi SportegyesületSümeg
TT Union Waizenkirchen (AUT)Stroiß
UTTC Stockerau /AUTStockerau
Turris Sportegyesület SopronSopron
Ambrus Asztalitenisz AkadémiaSoltvadkert
Pingpongozz Velünk SportegyesületSoltvadkert
Soltvadkerti Testedző EgyesületSoltvadkert
Siófoki Asztalitenisz KlubSiófok
STK Senta / SRBSenta
TSV Schwabhausen / GERSchwabhausen
Sátoraljaújhelyi Testedzők Köre SportegyesületSátoraljaújhely
Sásd Városi SportkörSásd
Pataki Asztalitenisz Sport ClubSárospatak
Pelikán Asztalitenisz SportklubSarkad
Sárbogárdi Asztalitenisz KlubSárbogárd
Union Raika Ramingtal (AUT)Sankt Ulrich bei Steyr
SKVg Pottenbrunn / AUTSankt Pölten
Sport Salgó Szervező és Szolgáltató Kft.Salgótarján
TTC OE Bad Homburg (Városi SE Dunakeszi)Reichshof
Ráckevei Asztalitenisz Torna EgyesületRáckeve
Püspökladányi Asztaliteniszezők EgyesületePüspökladány
Polgárdi Városi SportegyesületPolgárdi
UTTC Neusiedl / AUTPodersdorf am See
Pilismarót Sport ClubPilismarót
Piliscsévi SportegyesületPiliscsév
Pétervására SportegyesületPétervására
Pécsi Egyetemi Atlétikai ClubPécs
Pécsi Tüke Sport EgyesületPécs
ESZ-TEAM Pécsi Asztalitenisz SportegyesületPécs
Bányász Torna Club SportegyesületPécs
Fastron Asztalitenisz Club TolnaPécs
Pásztói Asztalitenisz ClubPásztó
Pápa és Környéke Asztalitenisz SportegyesületPápa
Ózd Városi SportegyesületÓzd
mÓZDulj meg EgyesületÓzd
Eötvös Diák-Pedagógus Sportegyesület Orosháza - Megszűnt!Orosháza
Asztalitenisz Sportegyesület OrosházaOrosháza
Őrbottyán Csapatok Sport EgyesületŐrbottyán
Községi Sportegyesület NyírtétNyírtét
Sportegyesület NyírpazonyNyírpazony
NECC Nyíregyházi Asztaliteniszező Szabadidős EgyesületNyíregyháza
VITAL16 SportegyesületNyíregyháza
Nyíregyházi Vasutas Sport ClubNyíregyháza
Női Asztalitenisz Club NyíregyházaNyíregyháza
Nyírbátori Asztalitenisz SportegyesületNyírbátor
TTC Novi Sad / SRBNovi Sad
Petőfi Sportkör NagyrábéNagyrábé
Kanizsa Sörgyár SportegyesületNagykanizsa
Asztalitenisz és Tömegsport Club NagykállóNagykálló
Nagycenki SportegyesületNagycenk
Nádudvar Asztalitenisz Sport EgyesületNádudvar
Mozsgói "Csizik Mihály" SportegyesületMozsgó
Első Mosonmagyaróvári Torna Egylet 1904Mosonmagyaróvár
Mór Városi SportegyesületMór
Rebelog Team Kft. (megszűnt)Monorierdő
ChrysTeam Kft.Monorierdő
Mohácsi Torna Egylet 1888Mohács
Mogyorósbányai Asztalitenisz SportegyesületMogyorósbánya
Miskolci Sportiskola Nonprofit Kft.Miskolc
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball ClubMiskolc
Diósgyőri Vasgyárak Testgyakorlók Köre SportegyesületMiskolc
Mezőtúri AFC Spartacus Sport EgyesületMezőtúr
HED-LAND Sportcsarnok SportegyesületMezőberény
Mátraszelei Asztalitenisz SportegyesületMátraszele
Mátészalkai Munkás Testgyakorlók KöreMátészalka
Majosházi SportegyesületMajosháza
1.FSV Mainz 05 / GERMainz
Magyargencsi SportegyesületMagyargencs
Mágocs Városi Sport KörMágocs
Maglódi Torna ClubMaglód
TTC Lugau / GERLugau/Erzgeb.
Lőrinci Asztalitenisz ClubLőrinci
SPG Linz / AUTLinz
Lille Metropole Tennis de Table / FRALille
DJK SB Landshut / GERLandshut
TTC 1957 Lampertheim / GERLampertheim
Eternit Építők SportegyesületLábatlan
TTC Raiffeisen Kuchl /AUTKuchl
TuS Kriftel / GERKriftel
TTC Flötzersteig (AUT)Korneuburg
Kömlői Sport ClubKömlő
Hügiéne Bt.Komló
Várdai Asztalitenisz SportegyesületKisvárda
Kisújszállási Sport EgyesületKisújszállás
Kisléta Amatőr Asztalitenisz SportegyesületKisléta
Kiskunmajsai Asztalitenisz ClubKiskunmajsa
Kiskunhalasi Asztalitenisz SportegyesületKiskunhalas
Félegyházi Asztalitenisz SportiskolaKiskunfélegyháza
Vállalkozók Sportegyesülete KisbérKisbér
Kesztölci Sport EgyesületKesztölc
KÉK SportegyesületKék
Kecskeméti Spartacus Sportkör és Közösségi TérKecskemét
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.Kecskemét
ASEA Sarises Florina / GREKaterini
Kováts Diáksport EgyesületKarcag
Négy Község Harcosai Sport EgyesületKarácsond
Kaposvári Asztalitenisz ClubKaposvár
STK Kanjiza / SRBKanjiža
Asztalitenisz Sport Club KalocsaKalocsa
Kabai Meteorit Közhasznú SportegyesületKaba
Post SV Zeulenroda / GERKaarst
Jászberényi Asztalitenisz SportegyesületJászberény
Jászalsószentgyörgyi Községi SportegyesületJászalsószentgyörgy
Jánossomorjai SportegyesületJánossomorja
Horvátzsidány Sport ClubHorvátzsidány
Hortobágyi Labdarugó SportegyesületHortobágy
Petőfi DSE HévízgyörkHévízgyörk
Hévízi SportkörHévíz
HEREND PINGPONG SPORTEGYESÜLETHerend
VfL Kirchheim / GERHeidelberg
Lokomotív Sport Egyesület - HatvanHatvan
Harkányfürdő SportegyesületHarkány
TuS Uentrop / GERHamm
SC Poppenbüttel /GERHamburg
Hajdúszoboszlói Asztalitenisz KlubHajdúszoboszló
Hajdúnánási Hódos Imre Utánpótlás és Diák SportegyesületHajdúnánás
Hajdúnánási Spartacus SportegyesületHajdúnánás
Hajdúböszörményi Torna EgyletHajdúböszörmény
Gyulai Asztalitenisz KlubGyula
Győri Atlétika Club - II. kerület DózsaGyőr
Széchenyi István Egyetem SportegyesületeGyőr
Bercsényi Miklós Diák Sport EgyesületGyőr
Győri Elektromos Vasas SportkörGyőr
Gyöngyöstarjáni Rekreációs EgyesületGyöngyöstarján
Gyöngyöspatai Szabadidős EgyesületGyöngyöspata
Mátra SportegyesületGyöngyös
Gyomaendrődi Asztalitenisz SportegyesületGyomaendrőd
Gyenesdiási Asztalitenisz SportegyesületGyenesdiás
Prémium Gyáli Asztalitenisz SEGyál
TTC Guntramsdorf /AUTGuntramsdorf
USV Indigo Graz / AUTGraz
Gödöllői Sport KlubGödöllő
Gödi SportegyesületGöd
KTTC Salamander /BELGent
Füzesabonyi Sport ClubFüzesabony
Petőfi Sportegyesület FonyódFonyód
Községi Sportegyesület FöldesFöldes
SV EBE St. Urban/AUT (Jászkun Volán SC)Fels am Wagram
Fehérgyarmati Deák Ferenc Szabadidő SportegyesületFehérgyarmat
Fehérgyarmati Városi SportegyesületFehérgyarmat
Etyek SportegyesületEtyek
Esztergomi Asztalitenisz SportegyesületEsztergom
Érsekvadkerti Utánpótlás Football ClubÉrsekvadkert
Eleki Asztalitenisz SEElek
GRIF TOOLS-HRT Spedition Egri Asztalitenisz KlubEger
Egri Városi SportiskolaEger
Szent Miklós Görögkatolikus SportegyesületEdelény
Dunaújvárosi Asztalitenisz SportegyesületDunaújváros
Dunaújvárosi Egyetem SportegyesületDunaújváros
Dunaszekcsői Sportegyesület 2020Dunaszekcső
Dunakiliti Községi Sportegyesület Dunakiliti
Városi Sportegyesület DunakesziDunakeszi
Dunaharaszti Munkás Testedző KörDunaharaszti
Dunaegyházi Polgárőr EgyesületDunaegyháza
TTC Dübendorf-Volketswil / SUIDübendorf
Dombóvári Asztalitenisz Club EgyesületDombóvár
Diósdi Sasok Kosárlabda EgyesületDiósd
King-Pong SportegyesületDiósd
Délegyháza Községi SportegyesületDélegyháza
Községi Sport Egyesület DédestapolcsányDédestapolcsány
Debreceni Asztalitenisz KlubDebrecen
Debrecen Asztalitenisz SportegyesületDebrecen
Royalty 2000 Bt.Debrecen
Darány Községi SportegyesületDarány
Dág Községi SportegyesületDág
Top Fitness Szabadidő és Sportegyesület Dabas
Csór-Truck-Trailer Football ClubCsór
Csömöri Pingpong Sport EgyesületCsömör
Csömödér-Kissziget Községi SportegyesületCsömödér
Cserszegtomaji Sport KlubCserszegtomaj
Csemői Palotás SportegyesületCsemő
Csárdaszállási Szabadidősport KlubCsárdaszállás
Csákvári Torna KlubCsákvár
Haguenau Wissembourg TT/FRAColligis-Crandelain
C'Chartres TT / FRAChartres
Celldömölki Városi és Vasutas SportegyesületCelldömölk
Szabó Pál Ceglédberceli Diáksport EgyesületCeglédbercel
Ceglédi Vasutas Sport EgyesületCegléd
UCAM Cartagena / ESPCartagena
CSM Victoria Carei / ROMCarei
Büki Testedzők KöreBük
Mátyásföldi Lawn Tennis ClubBudapest
Egyetemisták Szabadidő és Vizisport KlubjaBudapest
MVM Gáz SportegyesületBudapest
VEMAX SportegyesületBudapest
HIGH LIFE SportegyesületBudapest
Igazságügyi Sport ClubBudapest
Hidegkúti Sport ClubBudapest
Központi Sport- és Ifjúsági EgyesületBudapest
Pénzügyőr SportegyesületBudapest
Erzsébeti Spartacus Munkás Testedző KörBudapest
Közgáz Sport Club és Diák Sportkör EgyesületBudapest
Városmajori Katolikus EgyesületBudapest
Angyalföldi Természetbarát és Testedző EgyesületBudapest
Szent Pál Akadémia-HIT SportegyesületBudapest
Postás Sport EgyesületBudapest
Multi Sport - az ép és fogyatékkal élők sportjáért - SportegyesületBudapest
Kispest SportegyesületBudapest
BVSC-ZuglóBudapest
KIWI KIspesti Waldorf Iskola SportegyesületeBudapest
Palotai Titánok SportegyesületBudapest
Pestszentimrei Pingpongosok SportegyesületBudapest
Statisztika Utánpótlás Asztalitenisz KlubBudapest
Budapesti Erdért SportegyesületBudapest
Sanitas-Budo SportegyesületBudapest
MÁI SE Mozgássérültek Állami Intézete Sport EgyesületBudapest
Törekvés SportegyesületBudapest
Shopsport Sport EgyesületBudapest
Kőbánya Sport ClubBudapest
Csepel-Sziget SportegyesületBudapest
Asztalitenisz Barátok ClubjaBudapest
Műegyetemi Atlétikai és Football ClubBudapest
OTP Bank SportkörBudapest
SZÜV Asztalitenisz Sportegyesület Budapest
Belvárosi Asztalitenisz EgyesületBudapest
Waldorfia Sport KörBudapest
Budai XI SportegyesületBudapest
Budapesti Egyetemi Atlétikai Club Budapest
Magyar Kínai Asztalitenisz Klub Budapest
PP Club - Asztalitenisz Sport és Szabadidő EgyesületBudapest
EGIS SportegyesületBudapest
Hercules Fiai Honvéd Sport EgyesületBudapest
Fővárosi Közterület-fenntartó SportkörBudapest
Újlipót Sport és Tehetséggondozó Központ EgyesületBudapest
Nárai SportkörBudapest
Rákosmente Asztalitenisz KlubBudapest
Puskás DSK SportegyesületBudapest
Semmelweis Egyetem Sport KlubBudapest
Bajnok Pingpong KözösségBudapest
Magyar Utánpótlás Neveléséért Sport EgyesületBudapest
MVM SportegyesületBudapest
Honvéd Zrínyi Sportegyesület (megszűnt)Budapest
Hajós Alfréd Diáksport EgyesületBudapest
Pestújhelyi Sport ClubBudapest
MALÉV-Budapest Airport HungaroControl Sport ClubBudapest
BKV Előre Sport Club Közhasznú SzervezetBudapest
Magyar Testgyakorlók Köre BudapestBudapest
Budaörsi Sport ClubBudaörs
SPO Rouen Tennis de Table/FRA (Jászkun Volán SC)Bréal-sous-Vitré
Bonyhád Vasas Asztalitenisz ClubBonyhád
SV Böblingen / GERBöblingen
Bicskei Torna Club EgyesületBicske
Besenyőtelki Sport Club Besenyőtelek
Herta Berlin SC / GERBerlin
Beremend Sport Korlátolt Felelősségű TársaságBeremend
STK Banat Zrenjanin / SRBBeograd
Red Star Belgrad / SRBBeograd
Sportklub Beloiannisz EgyesületBeloiannisz
Beledi Asztalitenisz és Tenisz ClubBeled
Csaba Fly Asztalitenisz EgyesületBékéscsaba
Békéscsabai Asztalitenisz SportegyesületBékéscsaba
Békés Megyei Áldozatvédelmi és Bűnmegelőzési Közhasznú EgyesületBékéscsaba
Békési Torna EgyletBékés
Békési Ifjúsági Asztaliteniszért AlapítványBékés
Bátonyterenyei Torna Club SportegyesületBátonyterenye
Bátonyterenye Városi Asztalitenisz SportkörBátonyterenye
Balmazújvárosi Ping-Pong KlubBalmazújváros
Balatonszárszói Asztalitenisz és Tömegsport EgyesületBalatonszárszó
Balatonszárszó Nagyközségi SportegyesületBalatonszárszó
Balatonfüredi Futball ClubBalatonfüred
Balassagyarmati Diák Szabadidős és Verseny Sport EgyesületBalassagyarmat
Jákó-Klub EgyesületBakonyjákó
Bajai Asztalitenisz Sport EgyesületBaja
Badener AC-TT / AUTBaden
SV Helfendorf / GERAying
Club Panathinaikos / GREAthina
Olympiacos S.F.P. / GREAthina
Apagy SportegyesületApagy
Annavölgyi Bányász SportegyesületAnnavölgy
Andornaktálya SportegyesületAndornaktálya
Amiens STT / FRAAmiens
Albertirsai Sportegyesület Albertirsa
Ajkai Asztalitenisz SportegyesületAjka
Bányász SportkörAjka
Ajak Városi Sport ClubAjak
Ácsi Kinizsi Sport ClubÁcs
Bournemouth TTC / ENG
Woodford TTS / ENG
Vietnámi válogatott
UTTC Sieggraben (AUT)
Sportunion Saxen / AUT