Sportszervezetek   Sportszervezetek

Összesen 334 elemből.
Logó Név
Város
1.FSV Mainz 05 / GERMainz
Ácsi Kinizsi Sport ClubÁcs
Ajak Városi Sport ClubAjak
Ajkai Asztalitenisz SportegyesületAjka
Albertirsai Sportegyesület Albertirsa
Ambrus Asztalitenisz AkadémiaSoltvadkert
Amiens STT / FRAAmiens
Andornaktálya SportegyesületAndornaktálya
Angyalföldi Természetbarát és Testedző EgyesületBudapest
Annavölgyi Bányász SportegyesületAnnavölgy
Apagy SportegyesületApagy
ASEA Sarises Florina / GREKaterini
Asztalitenisz Barátok ClubjaBudapest
Asztalitenisz ClubTokod
Asztalitenisz és Tömegsport Club NagykállóNagykálló
Asztalitenisz Sport Club KalocsaKalocsa
Asztalitenisz Sport Klub SzegedSzeged
Asztalitenisz Sportegyesület OrosházaOrosháza
Badener AC-TT / AUTBaden
Bajai Asztalitenisz Sport EgyesületBaja
Bajnok Pingpong KözösségBudapest
Balassagyarmati Diák Szabadidős és Verseny Sport EgyesületBalassagyarmat
Balatonfüredi Futball ClubBalatonfüred
Balatonszárszó Nagyközségi SportegyesületBalatonszárszó
Balatonszárszói Asztalitenisz és Tömegsport EgyesületBalatonszárszó
Balmazújvárosi Ping-Pong KlubBalmazújváros
Bányász SportkörAjka
Bányász Torna Club SportegyesületPécs
Bátonyterenye Városi Asztalitenisz SportkörBátonyterenye
Bátonyterenyei Torna Club SportegyesületBátonyterenye
Békés Megyei Áldozatvédelmi és Bűnmegelőzési Közhasznú EgyesületBékéscsaba
Békéscsabai Asztalitenisz SportegyesületBékéscsaba
Békési Ifjúsági Asztaliteniszért AlapítványBékés
Békési Torna EgyletBékés
Beledi Asztalitenisz és Tenisz ClubBeled
Belvárosi Asztalitenisz EgyesületBudapest
Bercsényi Miklós Diák Sport EgyesületGyőr
Beremend Sport Korlátolt Felelősségű TársaságBeremend
Besenyőtelki Sport Club Besenyőtelek
Bicskei Torna Club EgyesületBicske
BKV Előre Sport Club Közhasznú SzervezetBudapest
Bonyhád Vasas Asztalitenisz ClubBonyhád
Bournemouth TTC / ENG
Brass-Fitt Diáksport EgyesületTiszaújváros
Budai XI SportegyesületBudapest
Budakörnyéki SportegyesületTörökbálint
Budaörsi Sport ClubBudaörs
Budapesti Egyetemi Atlétikai Club Budapest
Budapesti Erdért SportegyesületBudapest
Büki Testedzők KöreBük
BVSC-ZuglóBudapest
C'Chartres TT / FRAChartres
Ceglédi Vasutas Sport EgyesületCegléd
Celldömölki Városi és Vasutas SportegyesületCelldömölk
ChrysTeam Kft.Monorierdő
Club Panathinaikos / GREAthina
Csaba Fly Asztalitenisz EgyesületBékéscsaba
Csákvári Torna KlubCsákvár
Csárdaszállási Szabadidősport KlubCsárdaszállás
Csemői Palotás SportegyesületCsemő
Csepel-Sziget SportegyesületBudapest
Cserszegtomaji Sport KlubCserszegtomaj
CSM Victoria Carei / ROMCarei
Csömödér-Kissziget Községi SportegyesületCsömödér
Csömöri Pingpong Sport EgyesületCsömör
Csór-Truck-Trailer Football ClubCsór
Dág Községi SportegyesületDág
Darány Községi SportegyesületDarány
Debrecen Asztalitenisz SportegyesületDebrecen
Debreceni Asztalitenisz KlubDebrecen
Délegyháza Községi SportegyesületDélegyháza
Demeter Lehel Asztalitenisz SportegyesületSzarvas
Diósdi Sasok Kosárlabda EgyesületDiósd
Diósgyőri Vasgyárak Testgyakorlók Köre SportegyesületMiskolc
DJK SB Landshut / GERLandshut
Dombóvári Asztalitenisz Club EgyesületDombóvár
Dunaharaszti Munkás Testedző KörDunaharaszti
Dunakiliti Községi Sportegyesület Dunakiliti
Dunaszekcsői Sportegyesület 2020Dunaszekcső
Dunaújvárosi Asztalitenisz SportegyesületDunaújváros
Dunaújvárosi Egyetem Diák SportegyesületDunaújváros
EGIS SportegyesületBudapest
Egri Városi SportiskolaEger
Egyetemisták Szabadidő és Vizisport KlubjaBudapest
Eleki Asztalitenisz SEElek
Első Mosonmagyaróvári Torna Egylet 1904Mosonmagyaróvár
Eötvös Diák-Pedagógus Sportegyesület OrosházaOrosháza
Érsekvadkerti Utánpótlás Football ClubÉrsekvadkert
Erzsébeti Spartacus Munkás Testedző KörBudapest
Esztergomi Asztalitenisz SportegyesületEsztergom
Eternit Építők SportegyesületLábatlan
Etyek SportegyesületEtyek
Eurokapu Asztalitenisz SportegyesületSzentendre
EVO Asztalitenisz SportegyesületZalaegerszeg
Fastron Asztalitenisz Club TolnaPécs
Fehérgyarmati Deák Ferenc Szabadidő SportegyesületFehérgyarmat
Fehérgyarmati Városi SportegyesületFehérgyarmat
Félegyházi Asztalitenisz SportiskolaKiskunfélegyháza
Fővárosi Közterület-fenntartó SportkörBudapest
Füzesabonyi Sport ClubFüzesabony
Galaxis Veresegyházi SportegyesületVeresegyház
Gödi SportegyesületGöd
Gödöllői Sport KlubGödöllő
GRIF TOOLS-HRT Spedition Egri Asztalitenisz KlubEger
Gyenesdiási Asztalitenisz SportegyesületGyenesdiás
Gyomaendrődi Asztalitenisz SportegyesületGyomaendrőd
Gyöngyöspatai Szabadidős EgyesületGyöngyöspata
Gyöngyöstarjáni Rekreációs EgyesületGyöngyöstarján
Győri Atlétika Club - II. kerület DózsaGyőr
Győri Elektromos Vasas SportkörGyőr
Gyulai Asztalitenisz KlubGyula
Haguenau Wissembourg TT/FRAColligis-Crandelain
Hajdúböszörményi Torna EgyletHajdúböszörmény
Hajdúnánási Hódos Imre Utánpótlás és Diák SportegyesületHajdúnánás
Hajdúnánási Spartacus SportegyesületHajdúnánás
Hajdúszoboszlói Asztalitenisz KlubHajdúszoboszló
Hajós Alfréd Diáksport EgyesületBudapest
Harkányfürdő SportegyesületHarkány
HED-LAND Sportcsarnok SportegyesületMezőberény
Hercules Fiai Honvéd Sport EgyesületBudapest
HEREND PINGPONG SPORTEGYESÜLETHerend
Herta Berlin SC / GERBerlin
Hévízi SportkörHévíz
Hidegkúti Sport ClubBudapest
HIGH LIFE SportegyesületBudapest
Honvéd Szondi György SportegyesületSzékesfehérvár
Honvéd Zrínyi Sportegyesület (megszűnt)Budapest
Hortobágyi Labdarugó SportegyesületHortobágy
Horvátzsidány Sport ClubHorvátzsidány
Hügiéne Bt.Komló
Igazságügyi Sport ClubBudapest
Jákó-Klub EgyesületBakonyjákó
Jánossomorjai SportegyesületJánossomorja
Jászalsószentgyörgyi Községi SportegyesületJászalsószentgyörgy
Jászberényi Asztalitenisz SportegyesületJászberény
Jászkun Volán Sport Club Korlátolt Felelősségú TársaságSzolnok
Kabai Meteorit Közhasznú SportegyesületKaba
Kanizsa Sörgyár SportegyesületNagykanizsa
Kaposvári Asztalitenisz ClubKaposvár
Kaszap Nagy István Református Diáksport EgyesületTúrkeve
Kecskeméti Spartacus Sportkör és Közösségi TérKecskemét
KÉK SportegyesületKék
Kesztölci Sport EgyesületKesztölc
King-Pong SportegyesületSzázhalombatta
Kiskunhalasi Asztalitenisz SportegyesületKiskunhalas
Kiskunmajsai Asztalitenisz ClubKiskunmajsa
Kisléta Amatőr Asztalitenisz SportegyesületKisléta
Kispest SportegyesületBudapest
Kisújszállási Sport EgyesületKisújszállás
KIWI KIspesti Waldorf Iskola SportegyesületeBudapest
Kőbánya Sport ClubBudapest
Kodolányi János Középiskola Diáksport EgyesületSzékesfehérvár
Kömlői Sport ClubKömlő
Kováts Diáksport EgyesületKarcag
Közgáz Sport Club és Diák Sportkör EgyesületBudapest
Központi Sport- és Ifjúsági EgyesületBudapest
Községi Sport Egyesület DédestapolcsányDédestapolcsány
Községi Sportegyesület FöldesFöldes
Községi Sportegyesület NyírtétNyírtét
KTTC Salamander /BELGent
Lille Metropole Tennis de Table / FRALille
Lokomotív Sport Egyesület - HatvanHatvan
Lőrinci Asztalitenisz ClubLőrinci
Maglódi Torna ClubMaglód
Mágocs Városi Sport KörMágocs
Magyar Kínai Asztalitenisz Klub Budapest
Magyar Testgyakorlók Köre BudapestBudapest
Magyargencsi SportegyesületMagyargencs
MÁI SE Mozgássérültek Állami Intézete Sport EgyesületBudapest
Majosházi SportegyesületMajosháza
MALÉV-Budapest Airport HungaroControl Sport ClubBudapest
Mátészalkai Munkás Testgyakorlók KöreMátészalka
Mátra SportegyesületGyöngyös
Mátraszelei Asztalitenisz SportegyesületMátraszele
Mátyásföldi Lawn Tennis ClubBudapest
MÁV Előre Sport ClubSzékesfehérvár
Mezőtúri AFC Spartacus Sport EgyesületMezőtúr
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball ClubMiskolc
Miskolci Sportiskola Nonprofit Kft.Miskolc
Mogyorósbányai Asztalitenisz SportegyesületMogyorósbánya
Mohácsi Torna Egylet 1888Mohács
Mór Városi SportegyesületMór
mÓZDulj meg EgyesületÓzd
Mozsgói "Csizik Mihály" SportegyesületMozsgó
Műegyetemi Atlétikai és Football ClubBudapest
Multi Sport - az ép és fogyatékkal élők sportjáért - SportegyesületBudapest
MVM Gáz SportegyesületBudapest
MVM SportegyesületBudapest
Nádudvar Asztalitenisz Sport EgyesületNádudvar
Nagycenki SportegyesületNagycenk
Nárai SportkörBudapest
Naturfreunde Stadlau / AUTWien
NECC Nyíregyházi Asztaliteniszező Szabadidős EgyesületNyíregyháza
Négy Község Harcosai Sport EgyesületKarácsond
Női Asztalitenisz Club NyíregyházaNyíregyháza
Nyírbátori Asztalitenisz SportegyesületNyírbátor
Nyíregyházi Vasutas Sport ClubNyíregyháza
Olympiacos S.F.P. / GREAthina
Őrbottyán Csapatok Sport EgyesületŐrbottyán
OTP Bank SportkörBudapest
Ózd Városi SportegyesületÓzd
Palotai Titánok SportegyesületBudapest
Pápa és Környéke Asztalitenisz SportegyesületPápa
Pásztói Asztalitenisz ClubPásztó
Pataki Asztalitenisz Sport ClubSárospatak
Pécsi Egyetemi Atlétikai ClubPécs
Pécsi Tüke Sport EgyesületPécs
Pelikán Asztalitenisz SportklubSarkad
Pénzügyőr SportegyesületBudapest
Pestszentimrei Pingpongosok SportegyesületBudapest
Pestújhelyi Sport ClubBudapest
Pétervására SportegyesületPétervására
Petőfi DSE HévízgyörkHévízgyörk
Petőfi Sportegyesület FonyódFonyód
Petőfi Sportkör NagyrábéNagyrábé
Piliscsévi SportegyesületPiliscsév
Pilismarót Sport ClubPilismarót
Ping-Pongos Vakondok EgyesületZirc
Pingpongozz Velünk SportegyesületSoltvadkert
Polgárdi Városi SportegyesületPolgárdi
Post SV Zeulenroda / GERKaarst
Postás Sport EgyesületBudapest
PP Club - Asztalitenisz Sport és Szabadidő EgyesületBudapest
Prémium Gyáli Asztalitenisz SEGyál
Puskás DSK Kft.Budapest
Püspökladányi Asztaliteniszezők EgyesületePüspökladány
Ráckevei Asztalitenisz Torna EgyesületRáckeve
Rákosmente Asztalitenisz KlubBudapest
Rebelog Team Kft. (megszűnt)Monorierdő
Red Star Belgrad / SRBBeograd
Royalty 2000 Bt.Debrecen
Sanitas-Budo SportegyesületBudapest
Sárbogárdi Asztalitenisz KlubSárbogárd
Sásd Városi SportkörSásd
Sátoraljaújhelyi Testedzők Köre SportegyesületSátoraljaújhely
Shopsport Sport EgyesületBudapest
Siófoki Asztalitenisz KlubSiófok
SKVg Pottenbrunn / AUTSankt Pölten
Soltvadkerti Testedző EgyesületSoltvadkert
SPG Linz / AUTLinz
SPG Walter Wels / AUTWels
SPO Rouen Tennis de Table/FRA (Jászkun Volán SC)Bréal-sous-Vitré
Sport Salgó Szervező és Szolgáltató Kft.Salgótarján
Sportegyesület NyírpazonyNyírpazony
Sportklub Beloiannisz EgyesületBeloiannisz
Statisztika Utánpótlás Asztalitenisz KlubBudapest
STK Banat Zrenjanin / SRBBeograd
STK Kanjiza / SRBKanjiža
STK Senta / SRBSenta
STK Temerin / SRBTemerin
Sümeg Városi SportegyesületSümeg
SV Böblingen / GERBöblingen
SV EBE St. Urban/AUT (Jászkun Volán SC)Fels am Wagram
SV Helfendorf / GERAying
Szabadbattyán Községi SportegyesületSzabadbattyán
Szabadbattyáni Asztalitenisz SportegyesületSzabadbattyán
Szabó Pál Ceglédberceli Diáksport EgyesületCeglédbercel
Szarvasi "Körös" Asztalitenisz SportegyesületSzarvas
Széchenyi István Egyetem SportegyesületeGyőr
Szegedi Asztalitenisz ClubSzeged
Szekszárd Asztalitenisz Club Szekszárd
Szendrő Városi Sport és Szabadidő Klub EgyesületSzendrő
Szent Miklós Görögkatolikus SportegyesületEdelény
Szent Pál Akadémia-HIT SportegyesületBudapest
Szentgotthárdi Városi SportegyesületSzentgotthárd
Szerencs Város SportegyesületeSzerencs
SZERVA Asztalitenisz Sport EgyesületSzécsény
Szolnoki Honvéd SportegyesületSzolnok
Szombathelyi Asztalitenisz KörSzombathely
Szomódi SportegyesületSzomód
Szurdokpüspöki Tornaklub Községi SportegyesületSzurdokpüspöki
SZÜV Asztalitenisz Sportegyesület Budapest
Tápiógyörgyei Asztalitenisz SportklubTápiógyörgye
Tápiósági Községi SportkörTápióság
Tatai Atlétikai ClubTata
Tisza SportegyesületSzolnok
Tiszacsege Városi SportegyesületTiszacsege
Tiszaújvárosi Sport ClubTiszaújváros
Tokodaltárói Bányász Atlétikai KlubTokodaltáró
Top Fitness Szabadidő és Sportegyesület Dabas
Törekvés SportegyesületBudapest
TSV Schwabhausen / GERSchwabhausen
TT Union Waizenkirchen (AUT)Stroiß
TTC 1946 Weinheim / GERWeinheim
TTC 1957 Lampertheim / GERLampertheim
TTC Flötzersteig (AUT)Korneuburg
TTC Fortuna Passau / GERVilshofen an der Donau
TTC Guntramsdorf /AUTGuntramsdorf
TTC Lugau / GERLugau/Erzgeb.
TTC Novi Sad / SRBNovi Sad
TTC OE Bad Homburg (Városi SE Dunakeszi)Reichshof
TTV Wiener Neudorf 1974 /AUTWiener Neudorf
Turris Sportegyesület SopronSopron
TuS Kriftel / GERKriftel
TuS Traunreut / GERTraunreut
TuS Uentrop / GERHamm
UCAM Cartagena / ESPCartagena
Újhartyán Városi SportegyesületÚjhartyán
Újlipót Sport és Tehetséggondozó Központ EgyesületBudapest
Újszászi Városi Vasutas SportegyesületÚjszász
Union Raika Ramingtal (AUT)Sankt Ulrich bei Steyr
USV Indigo Graz / AUTGraz
UTTC Gaissau /AUTWien
UTTC Neusiedl / AUTPodersdorf am See
UTTC Sieggraben (AUT)
UTTC Stockerau /AUTStockerau
Váci Reménység EgyesületVác
Vállalkozók Sportegyesülete KisbérKisbér
Vámosgyörki SportegyesületVámosgyörk
Vámosmikolai Sport EgyesületVámosmikola
Vámospércsi Asztalitenisz SportegyesületVámospércs
Várdai Asztalitenisz SportegyesületKisvárda
Városi Sportegyesület DunakesziDunakeszi
Városmajori Katolikus EgyesületBudapest
Várpalotai Bányász SportkörVárpalota
Vecsési SportegyesületVecsés
VEMAX SportegyesületBudapest
Vértesszőlősi Sport EgyesületVértesszőlős
VeszprémAero Sport- szabadidő - idegenforgalmi Repülő EgyesületVeszprém
Veszprémi Asztalitenisz SportegyesületVeszprém
Veszprémi Egyetemi Sport ClubVeszprém
Vésztői Asztalitenisz SportegyesületVésztő
VfL Kirchheim / GERHeidelberg
Vietnámi válogatott
Visontai Asztalitenisz Sport EgyesületVisonta
VITAL16 SportegyesületNyíregyháza
Vitka SportegyesületVásárosnamény
Waldorfia Sport KörBudapest
Woodford TTS / ENG
YORGOS Asztalitenisz SportegyesületSzekszárd
Záhonyi Vasutas Sport ClubZáhony
Zalakaros és Térsége SportegyesületZalakaros
Zalakomár Egyetértés SportegyesületZalakomár
Zsámbéki Sportbarátok EgyesületZsámbék